۳۰۰ کیلومتر فضای سبز در بزرگراه‌های تهران احداث می شود

 

 
مدیرعامل سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران از ایجاد فضای سبز در حاشیه بزرگراه آزادگان، امام رضا (ع)، شهید شوشتری و شهید رستگار مقدم خبر داد.
 

به گزارش زیست آنلاین به نقل از ایسنا علی محمد مختاری در خصوص پروژه‌های احداث فضای سبز در حاشیه و بدنه بزرگراه های شهر تهران افزود: این پروژه‌ها برای تلطیف منظر شهری، توسعه فضای سبز در بدنه و حاشیه بزرگراه‌های شهر تهران در حال انجام است.

وی ادامه داد: بازپیرایی چهره مخدوش شهر، آرامش روحی و روانی شهروندان و توزیع عادلانه فضای سبز از آثار احداث فضای سبز در حاشیه و بدنه بزرگراه‌های شهر تهران است.
 
مختاری با بیان این که تاکنون بیش از 300 کیلومتر در حاشیه و بدنه بزرگراه‌ها فضای سبز ایجاد شده است، گفت: تا کنون احداث فضای سبز حاشیه بسیاری از بزرگراه‌های شهر تهران از جمله شهید مدرس، شهید همت، آزادگان، شهید چمران، شهید باکری، شهید حکیم، یادگار امام ( ره )، امام علی(ع) به طول بیش از 300 کیلومتر در مسیر رفت و برگشت به پایان رسیده‌ است.
 
مدیرعامل سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران از احداث پروژه‌های جدید خبر داد و افزود: فضای سبز حاشیه بزرگراه آزادگان، امام رضا (ع)، شهید شوشتری، شهید رستگار مقدم و غیره نیز در دست اجراست.
/ 1 نظر / 14 بازدید
نام

متن پيام